exekucia

Obrázok

Právna poradňa je zameraná na problematiku súvisiacu s tehotenstvom, materstvom, rodičovstvom, deťmi a súvisiacimi rodinno-právnymi a pracovno-právnymi vzťahmi.

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.

Do pozornosti Vám odporúčame knižku PRÍRUČKA PRE RODIČA - začiatočníka, ktorej spoluautorkou je aj JUDr. Soňa Glezgo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

exekucia

Poslaťod dchmelova » Pia 17.Júl. 2009 10:55

Dakujem, ze ste mi odpisali. Ak by som mohla poradit aspon v tom, ako ma vyzerat ta ziadost o preskumanie postupu exekutora ,alebo staznost na komoru advokatov. Ta moja kolegyna je natolko znechutena, ze uz nema silu bojovat. Totizto uz piaty rok prebieha aj sud o smrti jej dcery a sestry a ani to nie je este ukoncene. A este toto, tak naozaj je znechutena. A to ma iba 38 rokov. Chcela by som jej aspon takto pomoct. Dakujem
dchmelova

Poslaťod JUDr. Soňa Glezgo » Sob 25.Júl. 2009 17:33

Dobrý deň.

Vo všeobecnnosti platí pre každé podanie nasledujúce: Je potrebné označiť komu je sťažnosť určená, kto ju podáva a čoho sa týka. Pravdivým spôsobom opísať rozhodujúce skutočnosti, uviesť dôkazy na podporu svojich tvrdení a uviesť, čoho sa domáha. Podpísať a datovať.

Každé podanie sa posudzuje podľa svojho obsahu, bez ohľadu na to, ako je označené.
JUDr. Soňa Glezgo
JUDr. Soňa Glezgo

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na JUDr. Soňa Glezgo (Právna poradňa)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť