praskanie v ušiach

Obrázok
MUDr. Kučerová Renáta
Centrum Kramáre
jednodňová chirurgia
Limbová 22 - Bratislava
t.č.: 0918 40 49 03

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.

Lekárka v súkromnej usno-nosno-krčnej ambulancii a v Centre jednodňovej chirurgie v Bratislave pre ochorenia ušno-nosno-krčné a choroby hlavy a krku. Venuje sa najmä operačným výkonom ako vyberanie detskej nosohltanovej mandle, krčných mandlí, operácií nosa, hlasiviek a uší.
http://www.centrumkramare.sk
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

praskanie v ušiach

Poslaťod tami18 » Štv 27.Aug. 2009 12:15

dobrý deň, chcel aby som poprosiť o radu. mám 30 rokov. bola som na kúpalisku kde som sa spúšťala z vodného topogánu(bolo to niečo na spôsob šmýklavky, ale prudké, zvysoka a rýchle). pri páde do vody mi zaľahlo v ušiach, cítila som aj počas dňa trocha bolesť. potom mi začalo pri prehľtaní akoby praskať v ušiach a občas mám pocit, že mám zaľahnuto. bola som na ušnom, kde mi dr. povedala, že to mohol vzniknúť podtlak. dala mi garasone kvapky a rhinocort aqua. problémy však neustupujú. bolesť v ušiach nemám no to praskanie a občas zaľahnutie pretrváva. čo s tým? mám čakať, že to prejde? čo mi radíte. Ďakujem za odpoveď.
tami18

Poslaťod MUDr. Renáta Kučerová » Pon 07.Sep. 2009 20:55

Je to uz dost dlha doba odvtedy/ bola som na dovolenke/, ale ak este problem pretrvava, skuste vela krat za den tlacit vzduch do usi tak, ze si zapchate nos a budete fukat nosom vzduch- Pripadne si mozete kupit Claritine tbl.- 7 tbl. balenie je na volny predaj a uzivat po dobu 1 tyzdna. Ak to neprejde, treba zajst na usne este raz.
MUDr. Renáta Kučerová

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na MUDr. Renáta Kučerová (Poradňa ORL)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť