Planovanie tehotenstva a sport | ⇒» Mária Kohútiarová - poradňa (ne)plodnosti | ARCHÍV | poradne.rodinka.sk

Planovanie tehotenstva a sport

Obrázok
Absolvovala kurz učiteľa prirodzeného plánovania rodičovstva v spolupráci s LPP

Poradňa pre tých, čo sa chcú naučiť porozumieť svojmu telu z pohľadu plodnosti. Či už po dieťatku túžite, alebo máme z ďalšieho tehotenstva paniku, alebo sa vám niečo vo vašom cykle nezdá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Planovanie tehotenstva a sport

Poslaťod cloockie25 » Pon 12.Máj. 2014 13:10

Dobry den, mam 28 rokov a posledny rok sa snazim otehotniet, kvoli anovulacnym cyklom som uzivala clostilbegyt uz 2.cyklus (najskor jednu tabletku a pocas tohto posledneho cyklu dve). Momentalne som v 24DC, 7DPO.
Obvykle mavam 12 dnovu lutealnu fazu, ale v predoslom cykle (1.cyklus s clostilom) sa mi natiahla na 17 dni. Moj gynekolog sa k tomu velmi nevyjadril, len povedal, ze lutealna faza mava konstantnu dlzku, ale nevysvetlil mi, ci clostilbegyt moze sposobit jej predlzenie. Je to bezne?
Tiez sa chcem spytat, ci mozem v tomto obdobi po ovulacii bez obmedzenia sportovat, alebo by som si mala davat zvyseny pozor - je mozne ohrozit zacinajuce tehotenstvo napr. behom/otrasmi alebo silovymi sportami?
Dakujem.
cloockie25

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Mária Kohútiarová - poradňa (ne)plodnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Používame súbory cookie.