manželka má milenca | ⇒» Mgr. Kamil Bartko | Manželská a rodinná poradňa | poradne.rodinka.sk

manželka má milenca

Obrázok
Zameriavam sa najmä na manželov a partnerov v kríze, vzťahové a partnerské problémy, ako aj liečbu rôznych depresii, úzkostí či fóbii. Viacej sprevádzam na ceste za riešením, než poukazujem na to v čom je problém. Cieľom nie je až tak sa vŕtať v probléme, ale nájsť silu vyriešiť ho.

Psychoterapeutická poradňa
Dolná 72
Banská Bystrica

0905 828101
bartkokamil@gmail.com
www.psychoterapeutickaporadna.sk
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

manželka má milenca

Poslaťod manzel 14 29 » Pon 25.Máj. 2015 7:31

Dobrý deň,
neviem ako ďalej, tak možno mi pomôže Vaša rada a názor

som 17-rokov ženatý s krásnou, múdrou a inteligentnou ženou. Je prvou a jedinou ženou v mojom živote.
Máme dve nádherné detičky - chlapca a dievča. 14 a 11 rokov
Manželka si však našla milenca.
Viem že vždy je to chyba oboch. Dlhé roky som venoval práci príliš veľa času a nevenoval som sa jej tak ako chcela. Vždy som ju miloval a nikdy som k nej nebol hrubý ani zlý. Ale to nestačilo. Proste som s ňou trávil menej času ako si predstavovala a nedokázal som vycítiť čo odo mňa očakáva.
Proste som nesplnil je očakávania a našla si iného.
Už viac ako rok som cítil že sa niečo deje. Ale nevedel som čo a ani to ako z nej dostať odpoveď. Od decembra som si bol už takmer istý že sa deje niečo vážne. Až na Nový rok som z nej dostal priznanie.
Odvtedy sa trápim. A každý deň bojujem.
Prudko som schudol a zle spávam. Psychicky veľmi ťažko nesiem tento stav.
Ona s tým nechce skončiť.
Najskôr tvrdila že sa bojí že jej v živote niečo ujde a že mám čakať že sa rozhodne.
A tak som ju prosil a plakal a čakal.
Čakal ju v noci doma keď išla k nemu. Vydržal aj to že išla s ním na víkend preč.
Jediný človek komu som to povedal je jej mama. Ona o tom vie a vždy som je povedal ak som s jej mamou niečo hovoril.
A ako veriaci som sa zdôveril ešte kňazovi.
Raz sa mi podarilo nahovoriť ju a navštívili sme psychológa spoločne.
Deti nič nevedia. Určite vidia že sa niečo deje, ale myslia si že som možno chorý a preto som roztrasený a schudnutý.
Všetky moje snahy boli doteraz neúspešné. Ba naopak, ona sa do neho tak zbláznila že je ochotná sa rozviesť.
Hnevá sa že som to povedal je mame a obviňuje ma že jej ubližujem. Sama to povedala svojej sestre a tá jej vyčíta že ich mama sa kvôli nej trápi. Tak sa manželka ešte viac hnevá na mňa. Je presvedčená že sa hrám na utrápeného a robím divadielko.
Hovorí že veď sa to stalo miliónom iných ľudí. Ja tvrdím, že áno, ale že to nie je správne. Rodina a manželstvo pre mňa znamenajú to najkrajšie a najvzácnejšie čo som kedy v živote mal a budem mať.
Tvrdí že deti to pochopia a že život ide ďalej. Ja som však presvedčený že im to ublíži. Áno prežijú to, ale bude ich to bolieť. A toho ich chcem uchrániť.
čo mám robiť ? čo je správne ?
Ľúbim ju a viem že inú ženu nikdy nechcem.
Viem že láska sa nedá vnútiť. A preto sa snažím je preukazovať svoju lásku a nečakať nič naspäť. Ale ide to ťažko a veľmi to bolí.
Ako mám ochrániť deti ?
Ako zachrániť manželstvo?
Som sebec keď to všetko chcem udržať pokope a nevzdať to ?
manzel 14 29

Re: manželka má milenca

Poslaťod KamilBartko » Štv 28.Máj. 2015 11:17

Dobrý deň,

verím, že je to pre vás veľké trápenie. Tu, rada, či názor je málo platný. To, či sa manželka vráti späť do rodiny, sa dá len ťažko predpovedať, a nikto vám to ani nezaručí, dokonca ani manželka. Pokiaľ by ste potreboval terapeutické konzultácie, vieme sa dohodnúť. Pracujem aj s klientmi, ktorí sa podobne trápia a v terapii si nachádzajú silu zvládnuť toto náročné obdobie. Niektorí nachádzajú aj nové podnety či reflexie. V prípade potreby mi zavolajte tak pred celou, kým nemám ešte konzultácie.

S pozdravom Kamil Bartko
KamilBartko

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Mgr. Kamil Bartko

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používame súbory cookie.