vysadenie antidepresiv | ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová | Poradňa Polikliniky Mlynská dolina | poradne.rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysadenie antidepresiv

Komplexná diagnostika a liečba psychických porúch v celom spektre závažnosti.
Viac o psychiatrickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

vysadenie antidepresiv

Poslaťod NATAKA » Pon 09.Jan. 2017 19:05

Dobrý večer, rok som užívala antidepresíva sertralin- na uzkostnu poruchu. V auguste som pod dozorom psychiatra vysadzovala. Bez liekov som 4 mesiac... teraz uz druhý týžden u mna pretrvávajú zvláštne stavy - ako pri nasadzovaní lieku - som nervozna, napata, tlaky na hrudi - busenie.. citim sa zle.. neviem si to vysvetlit - može to byž reakcia na vysadenie lieku - može petrvváť reakcia na vysadenie az po takom dlhom čase - dokedy zvyknu byt príznaky.. čo mám robiť - vydržať??
NATAKA
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon 09.Jan. 2017 15:30

Re: vysadenie antidepresiv

Poslaťod MUDr. K. Sigmundova » Str 11.Jan. 2017 7:57

Dobry den, myslim si, ze tieto pocity by nemali mat suvislost s vysadenim lieku. Neviem, na aku diagnozu vam psychiater nasadil sertralin . Je mozne, ze sa vam zacali vracat stavy, ktore ste mali pred prvou navstevou psychiatra a prejavuju sa uvedenými symptómami, ktore opisujete. Urcite by som na vasom mieste isla stav skonzultovat s vasim ambulantnym psychiatrom. Vsetko dobre!
MUDr. K. Sigmundova
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Pon 22.Okt. 2012 6:41


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používame súbory cookie.