odber pupocnikovej krvi

Obrázok

Tím odborných pracovníkov Eurocord-Slovakia v zložení: gynekológ, pediater, onkológ, prírodovedec a iní.
Občianske združenie Slovenský register placentárnych krvotvorných buniek, Eurocord-Slovakia

Archív zodpovedaných otázok od roku 2006 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

odber pupocnikovej krvi

Poslaťod jana l » Str 19.Dec. 2007 11:14

Dobry den, chcela by som sa informovat ohladom odberu pup. krvi co je potrebne vybavit a v akom casovom predstihu. Termin porodu mam 6.3.08, rodit budem v Bardejove. moja mail.adr. leskova.jana@post.sk kam mi mozete poslat odpoved.
Dakujem
Obrázok

Obrázok
jana l

Postup pri odbere pupočníkovej krvi

Poslaťod Eurocord Slovakia » Uto 22.Jan. 2008 15:53

Prvým krokom k odberu pupočníkovej krvi je registrácia. Tú možete spravit u nášho informátora na infolike 0850 11 12 33, kde Vám radi zodpovieme na Vaše otázky. Alebo sa môžete zaregistrovať na našej internetovej stránke www.ceptra.sk. Na základe registrácie Vám pošleme informácie o odbere a zmluvy s našou spoločnosťou. Ďalej už treba iba pri nástupe do nemocnice informovať lekára, že Vám má byť odobratá pupočníková krv. V nemocnici je všetko ostatne zabezpečene.

Koordinátorka odberov CEPTRA, Centrum pupočníkových transplantátov Zuzana Rácová
Eurocord Slovakia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na Tím odborníkov Eurocord Slovakia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť