Citlivé prsia

Obrázok
Absolvovala kurz učiteľa prirodzeného plánovania rodičovstva v spolupráci s LPP

Poradňa pre tých, čo sa chcú naučiť porozumieť svojmu telu z pohľadu plodnosti. Či už po dieťatku túžite, alebo máme z ďalšieho tehotenstva paniku, alebo sa vám niečo vo vašom cykle nezdá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Citlivé prsia

Poslaťod Tina27 » Štv 26.Apr. 2012 11:14

Moja otázka znie tak že s priateľom sa snažíme o bábo už 8 mesiacov rátame každú jednu ovuláciu sledujeme čo a ako ale každým mesiacom sa dostavil menzes gynekologička povedala že je všetko po zdr. stránke ok...
Môj posledný menzes bol 11.4. a ovulácia začala 17.4. cyklus mávam 26 dní a trvá 6 dní... posledne 4 dni sledujem že mám citlivé prsia a na dotyk plnšie boľavé, (únava, zápcha ).. Je mi ešte skoro isť k lekárke a myslím že aj na baby test keďže menzes mám dostať 7.5. len by som sa chcela opýtať či je to nejaký príznak alebo tak.. už sme z toho zúfali, viem že prsia ma nikdy neboleli jedine deň pred menzesom.. ďakujem za odp pekný deň
Tina27

Re: Citlivé prsia

Poslaťod maria@redakcia » Str 09.Máj. 2012 20:52

Tina, ospravedlňujem sa za čas odpovede, krútili nás bacily. Medzičasom sa asi váš problém poriešil - podľa Vami zadaného temrínu plánovaného príchodu menštruácie. Predsa len: citlivé prsia môžu byť jedným zo znakov príchodu tehotenstva, ale môžu byť citlivé aj z niečoho iného. Ťažko z takejto indície potvrdiť či vyvrátiť začínajúce tehotenstvo. To rovnako platí aj o opise Vášho cyklu, napriek tomu, že ho gynekologička označila za dobrý. Iba pri pravidelnom zaznamenávaní si všetkých príznakov STM by sme pri osobnom stretnutí s lektorkou tejto metódy vedeli povedať, či je ozaj všetko OK - a to takto na diaľku žiaľ nevieme.
maria@redakcia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Mária Kohútiarová - poradňa (ne)plodnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia