re:Rozsirene vajickovody

Obrázok
detský chirurg
Pracuje na Klinike detskej chirurgie LFUK a DFNsP v Bratislave od roku 1991. Venuje sa najmä vrodeným cievnym ochoreniam a úrazovým poškodeniam ciev detského veku, hrudnej chirurgii a miniinvazívnej chirurgii (laparoskopia, torakoskopia).
Vedie neštátne zdravotnícke zariadenie Euromed, s.r.o., jeho srdcovou záležitosťou je jednodňová chirurgia detského veku, ktorú v spolupráci so Slovenskou asociáciou jednodňovej chirurgie pomohol etablovať na Slovensku.
Návštevníkom „rodinkovského webu“ rád odpoviem, poradím, pomôžem...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

re:Rozsirene vajickovody

Poslaťod janate » Uto 22.Máj. 2012 22:11

Dobry den prajem
Odpovedali ste mi nedavno na moju otazku (Moj syn ma 15 mesiacov a vraj ma rozsirene vajickovody.Vajicka ma zostupene normalne dolu v miesku,ale ked sa smeje,alebo place,tak mu vybiehaju hore.Same hned zostupia spat dolu.Caka mojho syna operacia,alebo sa to moze este spravit casom??) Za co vam velmi pekne dakujem a opravujem vyraz vajikovody na kanaliky...Takto mi to predostrela maleho pediatricka.. :)
Chcela by som vas este poprosit este o jednu odpoved....Objednali nas s nasim problemom na Kramare na 5.oktobra...Nieje to neskoro???Je to problem ktory pocka do zaciatku oktobra,alebo to mam riesit akutne...Dakujem krasne za skoru odpoved a prajem prijemny den...Jana
janate

Re: re:Rozsirene vajickovody

Poslaťod MUDr. Jozef Babala » Uto 03.Júl. 2012 0:27

Dobry den pani Janate,

ospravedlnujem sa za neskoru odpoved. Nic sme vsak nezmeskali. Zaciatok oktorbra je urcite dostacujuci termin na vyriesenie vybiahajucich vajicok. Za akutnu povazujte situaciu ked dojde ku bolestivemu zdureniu vajicka, co sa tazko rodicovi prehliadne. V takom pripade neodkladne vyhladajte detskeho chirurga alebo urologa.

S pozdravom Jozef Babala
MUDr. Jozef Babala

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Jozef Babala, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: google [bot] a 0 hostia