velke brusko

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

velke brusko

Poslaťod teada » Str 23.Máj. 2012 14:34

dobry den , chcem sa Vas opytat, som dva tyzdne po pôrode a stale mam velke brusko.Splaslo mi len o 10 cm a do povodneho stavu treba este 30 cm...myslite ze mi uz take ostane ?vyzeram ako v 7 mom mesiaci..mam cvicit nejake brusaky alebo mam cakat po sestonedeli aj ked kojim?bol to moj druhy porod a pri prvom som tiez mala velke brusko az do 10 tich mesiacov, kym som opat neotehotnela, potom sotm to neriesila ale teraz by som rada to brusko zhodila a neviem ako a kedy.mozem si kupit stahovacie nohavicky alebo poporodny pas??v lekarni tvrdili ze tak skoro po porode to nemozem si davat, lebo si poskodim..poradte
teada

Re: velke brusko

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Str 13.Jún. 2012 11:43

Dobrý deň. Určite by som Vám doporučoval vydržať do konca šestonedelia kedy prebehnú všetky regeneračné procesy a prípade potreby potom prispieť k zlepšeniu skôr cvičením ako spevňovacími pomôckami.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť