Pálenie

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pálenie

Poslaťod nikulik03 » Pon 04.Jún. 2012 10:05

Dobrý den pán doktor, poprosila by som Vás o radu. Mala som dlhoročné problémy s mykozami,moj skvelý pán doktor ma z nich vyliečil, dal mi vyrobit vakcinu z mojho vyteru a 2 roky som bola bez mykoz, uzasny pocit. V apríli tohto roku som bola liečená na helicobaktera, a kedze boli to antibiotika, tak som dostala mykozu. Brala som candibene, potom som hned dostala menstruaciu a po menstruacii som sa necitila dobre, tak zase to bola mykoza. Teraz som tyzden brala polygynax, a potom ked ho doberiem mi kazal pouzivat kazdy den sanagelPlus, a 2krat do tyzdna Hyalofemme. Predvčerom som pouzila Hyalofemme ale štípalo to strasne. A vcera ten Sanagel Plus a aj to štipalo ale len trosku a potom prestalo. Mykozu určite nemam, ale vo vnutri aj pri pohl.styku vcera ma to stipalo.Chcem sa len poradit ci dobre lieky pouzivam, alebo nieco ine by ste mi odporučili.Mam brat ten Hyalofemme a vydrzat to stipanie? Doktor mi povedal ze ked pride este raz mykoza da mi este raz tu vakcinu urobit. Dakujem pekne za vas cas.
nikulik03

Re: Pálenie

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Ned 15.Júl. 2012 13:00

Dobrý deň. Pán doktor Vám správne po liečbe nasadil aj regeneračnú lokálnu liečbu. Pokiaľ Vám však spôsobuje táto liečba štípanie doporučoval by som vyskúšať iný druh z mnohých dostupných preparátov.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť