zltkovy vacok

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

zltkovy vacok

Poslaťod mrnus » Uto 12.Jún. 2012 17:51

Dobry den pan doktor, neda mi znova Vam nenapisat. Akosi mi stale vrta v hlave ten moj potrat...
okrem genetickych testov, na ktore akurat cakame na vysledky, som mala podchytenu aj stitnu zlazu (beriem l-thyroxin minimalnu davku), imunologiu (ok), aj som si pichala fraxiparin teda hematologicku stranku, a gynekologicky by som mala byt tiez ok - tak neviem co to mohlo sposobit znova, ale chvalabohu to znova neskoncilo tou trofoblastovou chorobou.
Problem je ze ta velkost zltkoveho vacku mi vrta v tej hlave. Ked sa pani doktorke zdalo ze jeho velkost je vacsia oproti asi teoretickym tabulkam, myslite si ze nejakym liekom by sa nedalo zabranit potratu? Alebo co moze sposobit ze ten vacok rastie rychlesie, ze je vacsi ako by mal byt, alebo ako to napisat. Na nete som nasla jedine nedostatocnost, ale nikde nepisu co znamena ked je praveze vacsi akoby mal byt  dakujem velmi pekne a prajem pekny den.
mrnus

Re: zltkovy vacok

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Ned 15.Júl. 2012 16:51

Dobrý deň. Ja si myslím, že sa nemusíte znepokojovať a pripisovať veľkosť nálezu výhradne tomu, že ste otehotneli skôr ako sa predpokladalo. Som presvedčený, že to neznamená žiadny patologický vývoj popri podpore, ktorú užívate.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia