bolestivy styk

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

bolestivy styk

Poslaťod Suzi » Pia 20.Júl. 2012 9:24

dobry den, pan doktor, obraciam sa na vas,pretoze sa nechcem unahlit ani urazit svojho sucasneho gynekologa a odist od neho... aj ked to zvazujem uz dlhsiu dobu. ide o to,ze sa mi zda akoby na mna kaslal. uz v tehotenstve ma nechal pracovat s problemami v tazkych podmienkach,ale to je o inom. mala som nakoniec cisarsky rez,co ho na kontrole po sestonedeli velmi prekvapilo. podla mna mu na mne ako pacientke nezalezi. teraz riesim uz dost dlhu dobu neprijemny problem, bolestivy styk. manzel je velmi ohladuplny, ale nemozem ho stale odmietat,chcem sa dat do poriadku. mame rocnu dcerku,kojim ju, moc vela casu ani prilezitosti na milovanie sme od porodu nemali,no obcas sme to skusili..bez uspechu. bola som u svojho gynekologa, spravil kultivaciu, hmatom zistil,kde to boli a to bolo vsetko. povedal, ze neni tam gynekologicky nalez. ale co ja teraz? mne sa nic nezmenilo, boli to aj s lubrikacnym gelom,mam pocit,akoby som tam mala ranku. nemal ma lekar poslat na dalsie vysetrenie? alebo ultrazvuk? cokolvek... nikto mi uz nepomoze? sme relativne mladi manzelia. ja mam 32 a manzel 35 rokov, este by sme sa chceli milovat.prosim poradte mi,co mam robit. som zufala.mam zmenit lekara? jeho postoj sa mi vobec nepaci, proste ma odbil,ze zapal nemam,som zdrava. ozaj,beriem azaliu,akurat neviem naco, ked sa nemilujeme spolu s manzelom. stale to boli. podla mna nie som zdrava. nemoze to byt nejaka cysta na posvovej stene,alebo este mi napada,ze som v tehotenstve mala krcove zily na pyskoch... za akukolvek pomoc,radu vam vopred velmi pekne dakujem.
zuzana
Obrázok
Obrázok
Suzi

Re: bolestivy styk

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Štv 09.Aug. 2012 11:29

Dobrý deň. Váš pán doktor by určite odhalil organickú príčinu bolestí. Možno bude problém len v tom, že užívate antikoncepciu a pritom kojíte, takže sa nedá hovoriť o nejakej fyziológii pošvy. Do úvahy pripadá aj sledovanie vzhľadom na spomínané varixy a možnosť liečby venotonikami.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia