Synechia

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Synechia

Poslaťod mojkokolja » Sob 21.Júl. 2012 14:59

Dobry den Pan doktor.

Zistila som 22 mesacnej dcerke zrastene male pysky a posvovy vchod. Sli sme k detskej doktorke a ta nas poslala na gynekologiu do nemocnice.
Pani dotorka nam predpisala Ovestin a povedala ze do 3 tyzdnov by to malo pomoct ak to budem poctivo natierat. A ked nie tak sa to musi chirurgicky.
Natierame to uz viac ako 2 tyzdne a stale nic. Praveze naopak-dcerka mi krici ze ma boo ked cika, ciulku ma celu cervenu a aj zadovek. taky cerveny zadocek nemala nikdy v zivote, ani ked mala plienky. Zda sa mi ze ta masticka jej robi len zle.
No a na internete som sa docitala ze tato masticka sa uz vobec neodporuca davat u malych dievcatiek, kedze obsahuje estrogeny.
A ze sa to robi bud ambulantne hned alebo potom chirurgicky.

Pan doktor, mohli by ste mi poradit co mam robit. Mam prestat aplikovat tu masticku?

Dakujem Vam velmi pekne
mojkokolja

Re: Synechia

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Štv 09.Aug. 2012 11:32

Dobrý deň. Podľa môjho názoru by sa tento problém určite nemal riešiť spomínaným hormonálnym krémom. Najúčinnejšie je samozrejme chirurgické rozrušenie, no v prvom rade tiež liečba možného zápalu. Doporučoval by som Vám návštevu špecializovanej ambulancie detskej gynekológie.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia