opat 2 ciarky a opat netehu

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

opat 2 ciarky a opat netehu

Poslaťod Michaela31 » Ned 22.Júl. 2012 7:03

Dobry den, pan doktor. Pred par mesiacmi som sa Vas pytala, ze ako je mozne, ze mi vyjde pozitiv tehu test a napriek tomu nie som tehotna. Odpoved bola, ze sa mohlo jednat o zamlknuty potrat. Dnes sa situacia opakuje. Uz pred 3 dnami mi vysiel pozitivny test, tak som sa objednala na utorok ku svojmu gyn a dnes som dostala MS. Ja tomu vobec nerozumiem...zeby sa jednalo znova o zamlknuty potrat? Ak nie, tak preco mi vychadzaju pozitivne tehu testy? Moj gyn mi povedal, ze nech sa nad tym netrapim, lebo tieto testy sluzia aj na ine ako len na odhalenie tehotenstva. Na co ine este mozu teda byt dobre? To mi nepovedal...velmi dakujem za Vasu odpoved. Misa
Michaela31

Re: opat 2 ciarky a opat netehu

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Štv 09.Aug. 2012 11:34

Dobrý deň. Validita komerčných tehotenských testov je rôzna a ich presnosť klesá s tým, čím skôr si ich urobíte. Myslím si, že sa jedná naozaj o falošné výsledky. Doporučoval by som Vám robiť si tieto testy najskôr po týždňovom meškaní menštruácie.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia