Som tehtná?

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Som tehtná?

Poslaťod Slavka.G » Str 15.Aug. 2012 10:53

Dobrý deň, posledná menštruácia mi prišla 14-15.07.2012 neviem presne ktorý deň, asi od 3.08. do 8.8 som mala s priateľom nechránený sex a všetko ,,dal do mňa" podľa všetkého mi mešká menzes už 4-5deň, včera som si spravila 2tehotenské testy s citlivosťou 10... ktoré vyšli negatívne.
je možné že by som bola tehotná, predvčerom som mala bieli výtok a posledné dva dni taký sfarbený do žlta / nezapáchajúci a ani ma nepáli nič také... mávam bolesti hlavy, som fajčiarka, a pri zapálení cigarety mi príde zle/tak som ich odložila, to isté pri káve a pod, celé dni som unavená a večer nemôžem zaspať....za posledné 4 dni mi stúpla váha 2,5kg. kedy by som mala alebo mám navštíviť doktora? ďakujem za odpoveď :)
Slavka.G

Re: Som tehtná?

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Uto 09.Okt. 2012 19:26

Dobrý deň. S najväčšou pravdepodobnosťou je to tak. S tehotenským testom by som však doporučoval počkať aspoň týždeň meškania očakávanej menštruácie.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia