Vecer mavam velmi velke brucho

ObrázokObrázok

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vecer mavam velmi velke brucho

Poslaťod papavero » Pia 24.Aug. 2012 12:19

Dobry den, ja som teraz len v 12 tt, kazde rano tak aj vyzeram, ale pocas dna ako jem a pijem tak sa mi brucho strasne zväcsuje a popoludni a k veceru uz takmer necikam, napriek tomu ze pijem dost. Vecer mam brucho ako v 6 mesiaci a samozrejme sa zle citim. Zvycajne idem na malu az okolo 1 v noci a potom do rana este raz, zakazdym aspon 1l mocu a potom citim v bruchu cudne bolesti, ale do rana sa to upravi. Rano vazim vzdy 2kg menej nez vecer. Je to normalne, alebo by som s tym mala k lekarovi? Ak, tak k akemu? Okrem toho mavam aj zvysenu teplotu. Uz roky mavam pocas dna 37,2- 37,3, lekari na nic neprisli, tak povedali, ze je to moja normalna teplota, ale teraz mam pocas dna takmer vzdy 37,5 (v noci klesne) Nemoze to byt pre dietatko skodlive?
papavero

Re: Vecer mavam velmi velke brucho

Poslaťod MUDr. Karol Javorka » Uto 09.Okt. 2012 19:47

Dobrý deň. Zvýšenie telesnej teploty v tehotnosti o niekoľko desatín stupňa nie je patologickým javom. Čo sa však týka močenia, určite by som Vám doporučil urologické vyšetrenie s kontrolou horných aj dolných močových ciest.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia