strabizmus | ⇒» Poradňa očného lekára: MUDr. Tatiana Alakšová | Poradňa Polikliniky Mlynská dolina | poradne.rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strabizmus

Ponúka preventívne prehliadky, kompletné očné vyšetrenie- korekcia okuliarov, šošoviek, meranie očného tlaku. Viac o očnej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

strabizmus

Poslaťod lucy131 » Pon 26.Sep. 2016 14:08

Dobry den, uz nejaky mesiac pocitujem zvlastny pocit v pravom oku. Bola som na ocnom, vsetko bolo v poriadku. Dosla som na to, ze prave oko ako keby mi jemne zabiehalo do vnutorneho kutika (ked sa pozriem dolava tak to citim viac ako ked sa pozriem doprava). Nosim kontaktne sosovky a na tomto oku mam -1,5, na druhom mam -1,75. Ked mam okuliare, az tak to necitim. Moze to suvisiet s tym, ze uz mam nejaku dioptriu? V detstve som sem tam trosku zaskulila pri pozerani do blizka,aj teraz sa mi to obcas stane ale to len ked sa fakt ked si dam nieco pomaly pri špičku nosa, ale nikdy to nebolo viditelne, ze by som skulila stale. Mam problemy s chrbticou, svalove spazmy, skolioza, na tejto pravej strane mi aj tuhne trochu ruka lavne v klboch + mam tetaniu. Neviem, ci to moze s tymto suvisiet, skor myslim ze nie, len sa bojim, aby to nebolo nieco svaloveho povodu, ked mi to robi len na tom jednom oku. Pocitujem to uz cca mesiac. Bojim sa ist na neurologiu. Citala som ze skulenie v dospelosti vacsinou sposobuju neurologicke poruchy ... Dakujem za odpoved.
lucy131

Re: strabizmus

Poslaťod MUDr. T. Alaksova » Uto 15.Nov. 2016 20:04

Bolo by dobré očné a hlavne neurologické vyšetrenie. Mohla sa zmeniť aj dioptria.
MUDr. T. Alaksova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa očného lekára: MUDr. Tatiana Alakšová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používame súbory cookie.