zavraty zo stresu? | ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová | Poradňa Polikliniky Mlynská dolina | poradne.rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zavraty zo stresu?

Komplexná diagnostika a liečba psychických porúch v celom spektre závažnosti.
Viac o psychiatrickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

zavraty zo stresu?

Poslaťod mia002 » Uto 08.Nov. 2016 7:44

pred rokom mi začali zavraty, lieky na zavraty nezaberali(betasirc ).pomohli mi antipsychotika na liečbu schizofrénie.(stemetil)na slovensku možno iný názov.zavraty začali keď som užívala lieky na trojklanný nerv,tegretol.v tom čase mi umrel brat a dosť často som plakala, a ťažko to znášala .je možné že to spôsobilo to že som sa nedokázala vyrovnať z jeho stratou ?občas mám aj zvieranie na hrudi teraz keď beriem lieky tak len zriedka.je možné že antidepresiva by boli lepšie, lebo stále aj keď beriem lieky sa necítim 100 percent zdravá,nedokážem udržať rovnováhu, môžem chodiť ale ten pocit že sa kolíšem .ďakujem za radu
mia002

Re: zavraty zo stresu?

Poslaťod MUDr. K. Sigmundova » Uto 08.Nov. 2016 8:43

Dobry den, dakujem za mail. Myslim si, ze by bolo pre vas velmi vhodne, keby ste zasli do psychiatrickej ambulancie, kde by vas psychiater vysetril a zvolil vhodnu liecbu. Podla vami opisanych priznakov sa moze jednat o uzkost, depresiu - tu je na mieste podanie antidepresiv. Aj zavraty, zvierave pocity na hrudniku, tlak v zaludku, stuhnost krku,.... mozu byt sposobene fragilnou psychikou.
Drzim palce a vsetko dobre!
K.S.
MUDr. K. Sigmundova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používame súbory cookie.