antipsychotika a antidepresiva | ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová | Poradňa Polikliniky Mlynská dolina | poradne.rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antipsychotika a antidepresiva

Komplexná diagnostika a liečba psychických porúch v celom spektre závažnosti.
Viac o psychiatrickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

antipsychotika a antidepresiva

Poslaťod mia002 » Štv 26.Jan. 2017 11:16

dobry den pani doktorka ,uz dlhsie beriem antipsychotika,pomohli mi pri zavratoch,ale aj tak obcas mavam hnacky bolest zaludka,chodim ako opita a divne myslienky v hlave ktore ani neviem opisat akoby moje myslenie bolo zastrene a obcas pocit na zblaznenie,ked som sa pokusala vysadit lieky vsetko sa este viac zhorsilo hlavne strasne silne hnacky,ze som chodila kazdu chvilu na zachod a obcas som to ani nestihla.myslite ze by mi antidepresiva pomohli?kedze nezijem na slovensku je to o to tazsie.mozu sa antipsychotika brat zaroven s antidepresivami ?ja by som najradsej vysadila antipsychotika a skusila antidepresiva,ale ako dlho treba pockat ked prestanem jest antipsychotika a zacat antidepresiva.dakujem za odpoved
mia002

Re: antipsychotika a antidepresiva

Poslaťod MUDr. K. Sigmundova » Štv 02.Feb. 2017 10:56

Dobry den, tazko sa mi odpoveda na vasu otazku, ci vysadit antipsychotika a nasadit antidepresiva. Musela by som vas vysetrit. Ale urcite by som na vasom mieste antipsychotika svojvolne nevysadzovala. Urcite chodte na kontrolu k psychiatrovi a preberte podrobne vas stav. Antidepresiva a antipsychotika sa mozu uzivat spolu pri niektorých diagnozach.
Navstevu psychiatra neodkladajte.
Vsetko dobre!
MUDr. K. Sigmundova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Používame súbory cookie.