panika a helex | ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová | Poradňa Polikliniky Mlynská dolina | poradne.rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

panika a helex

Komplexná diagnostika a liečba psychických porúch v celom spektre závažnosti.
Viac o psychiatrickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

panika a helex

Poslaťod jana363 » Str 01.Feb. 2017 9:34

Dobrý deň, dva roky som uživala 30 mg paretinu, rivotril rano a poobede 0,25 mg a večer helex 0,5 mg, všetko bolo uplne v poriadku, teraz sa lekárka rozhodla vysadiť mi helex a to naraz, asi dva týždne som bola ok, ale ozvali sa abstinenčné príznaky z vysadenia, teraz som na marodke a beriem injekcie apaurin a helex mám naspäť, ja si myslím, že takéto lieky sa nevysádzajú naraz, ale po polke , štrťke atd, bola som v pohode dva roky, anisom na paniku nemyslela, teraz som rozhodená, podla mna som neužívala vysoké dávky a ani som ich vôbec nezvyšovala, prečo som nemohla ostať na nich aj ďalej?Aký máte na to názor? Musia sa vysadiť?ja som brala dva roky rovnaké dávky, nič som si nikdy nenavyšovala a myslím, že sú to nizučlé dávky, hlavne je problém asi v náhlom vysadení helexu, zo dna na den,Dakujem za radu
jana363

Re: panika a helex

Poslaťod MUDr. K. Sigmundova » Štv 02.Feb. 2017 11:05

Dobry den, mate pravdu, helex sa nemal vysadit naraz, ale velmi pomaly. Aj preto, ze ste ho uzivali uz dlhu dobu. Pocakjte teraz do stabilizacie stavu a po nejakom case, ked sa budete citit dobre, bez uzkosti a atakov paniky - je na mieste jeho postupne vysadenie (ako i rivotrilu), ale nie naraz, ale pomaly a postupne. Helax i rivotril by mal byt potom na uzitie podla potreby.
Skoru pohodu a vsetko dobre!
MUDr. K. Sigmundova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používame súbory cookie.