Strach | ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová | Poradňa Polikliniky Mlynská dolina | poradne.rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach

Komplexná diagnostika a liečba psychických porúch v celom spektre závažnosti.
Viac o psychiatrickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Strach

Poslaťod Monika12345 » Uto 21.Feb. 2017 11:23

Dobrý deň, chcela by som od Vás poradiť. Často ma trápi strach, už dlhé roky, bojím sa o blízkych, bojím sa autonehody, dokonca som sa bála aj toho, že mi biela dodávka zoberie niekoho z rodiny... Ja si uvedomujem, že môj strach je iracionálny, ale neviem to ovplyvniť. Keď jeden strach vyriešim a prejde má to, čoskoro je tu niečo ďalšie. Napríklad minule nám elektrikár menil svetlo a ja som mala stále strach, že ho vzmenl zle a my vyhorie, moja mama už vie aká som a tak dávala pozor na tú výmenu a ja som sa jej pórom pýtala kam bol aký kábel zapojený a všetko som si musela overiť na internete. Keď ma prešiel tento strach, zrazu som sa začala báť rakoviny, aby moja mama neochorela... Stále čosi je :( v lete som sa bála znamienok, či sú úplne v poriadku, mne to aj s odstupom času príde smiešne, ale keď sa aktuálne niečoho bojím tak to neviem dostať z hlavy. Keďže mám už toho dosť objednala som sa k psychiatrické, ale zasa mám strach na jednej strane sa bojím, že tam obsadil miesto niekomu kto je na tomto horšie. Na druhej strane mám pocit, že čo ak má hospitalizuju, čo ak mi predpisu lieky silnejšie ako mi treba a ja skončím hospitalizovala. Aj si myslím, že je to blbosť, lebo až tak zle mi nie je, ale tak moja hlavná mňa už nepočúva. Ešte by som chcela dodať, že nemám žiadne telesné úzkosti, nemám závraty, nebje midivo strdce, cítim sa celkom dobre. Len tá moja hlava mi stále podáva niečo čoho by som sa podľa nej mala báť. Ráno bývam smutná a všetko mi dlhšie trvá, ale inak sa cítim celkom fajn. Nemám nejaké úzkosti, len ten strach v hlave.
Monika12345

Re: Strach

Poslaťod MUDr. K. Sigmundova » Štv 23.Feb. 2017 9:26

Dobry den, myslim si, ze ste urobili dobre, ked ste sa objednali psychiatricke. Verim, ze tie vtierave myslineky su vycerpavajuce a obmedzujuce. Myslim si, ze lieky, ktore vam lekarka da, pomozu tieto myslienky oslabit, resp. zmiernit emocny naboj, aby ste sa nimi nezaboberala. je na to dobry predpoklad, lebo sama citite, ze ten strach je iracionalny. Urcite na vysetrenie chodte, neprekaldajte termin, aby sa stav nezhorsil.
Drzim palce!
MUDr. K. Sigmundova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa psychiatra: MUDr. Katarína Sigmundová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používame súbory cookie.