vyzivne

[ img ]

Radoslav Procházka je advokát a vysokoškolský pedagóg, autor štyroch monografií a desiatok vedeckých článkov, člen významných odborných grémií. V advokátskej praxi sa venuje najmä otázkam ústavného, občianskeho a správneho práva, vrátane rodinno-právnych vecí. Je otcom rodiny.

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

vyzivne

Poslaťod Zdenka_9 »

Mám 22 rokov,študujem denne na VŠ. Som tehotná s priateľom s ktorým žijeme v spoločnej domácnosti v prenajatom byte už 2 roky. Priateľ je momentálne nezamestnaný, občas brigáduje kým si znovu nájde trvalé zamestnanie. Keď sa narodí dieťa chcem požiadať o individuálne štúdium, alebo štúdium popri zamestnaní. Doteraz mi platia obaja rodičia výživné, nakoľko sú rozvedení. Mám otázku či mám nárok na výživné od rodičov aj keď sa mi narodí dieťa? Je rozhodujúca forma štúdia alebo môj stav (slobodná, druh/družka, vydatá) pri nároku na výživné od rodičov?
Zdenka_9

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» doc. JUDr. Radoslav Procházka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...