vyzivne

[ img ]

Radoslav Procházka je advokát a vysokoškolský pedagóg, autor štyroch monografií a desiatok vedeckých článkov, člen významných odborných grémií. V advokátskej praxi sa venuje najmä otázkam ústavného, občianskeho a správneho práva, vrátane rodinno-právnych vecí. Je otcom rodiny.

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

vyzivne

Poslaťod Zuzana 33 »

Dobry den chcela by som Vas poprosit o radu.
Mam syna mam ho zvereneho do osobnej starostlivosti. Sud otca zaviazal platit vyzivne platil ho tak ze aj platil aj neplati preto som bola nutena podat trasne oznamene a potom to doplatil, ale zase prestal tak som podala exekuciau a mala som narok na nahradne vyzivne. Potom ak zacal platit tak mi nahradne vyzivne zrusili.
O syna sa otec nezaujima skoro cele meciace dada vecinu mesiacov z roka pracuje v zahranici.
Ked aj za nim prisiel tak mal na neho asi 5minut casu a ked ho zas chcel k sebe tak mal podmienku ze na cely vykend si ho vezme k sebe stym som ja nesuhlasila na kolko sa nepoznaju.
Teraz po 4rokoch dal navrh na znizenie vyzivneho na minimalnu ciastku a tvrdi ze ma pracu len sezonnu a ze nevie ci sa do zahranicia vraati a ci ho a kedxx ho tam zavilaju a preto sa nejde ani prihlasit na aurad prace a ze ja jeho vyzivne co mi platil so malemu platila najom a ze na syna z jeho peniazi neslo ani cent. A ak z jeho navrhom nesuhlasim tak ma aj druhy navrh a to zrieknut sa syna a dvovod uvadza ze sa snim nestyka aa ze sa nepoznaju a ze on nevie kam idu jeho peniaze.

Ja by som chcela vediet ze ci je mozne tak lahko zrusit odcovstvo stakych dovodov ako uvadza on.A ako sa k tomu mam ja postavi. A ci je mozne aby mu sud urcil vyzivne v minimalnej vyske tak ako ziada on.
Dakujem Vam
S pozdravom Zuzana
Zuzana 33

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» doc. JUDr. Radoslav Procházka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...