Dospievajuce deti a frajeri

[ img ]
Zameriavam sa najmä na manželov a partnerov v kríze, vzťahové a partnerské problémy, ako aj liečbu rôznych depresii, úzkostí či fóbii. Viacej sprevádzam na ceste za riešením, než poukazujem na to v čom je problém. Cieľom nie je až tak sa vŕtať v probléme, ale nájsť silu vyriešiť ho.

Psychoterapeutická poradňa
Dolná 72
Banská Bystrica

0905 828101
bartkokamil@gmail.com
www.psychoterapeutickaporadna.sk
skype: psychoterapeuticka.poradna
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dospievajuce deti a frajeri

Poslaťod KamilBartko »

Milá Alenka,

to, že si kladiete také otázky je dobré, ale či sa to dá riešiť s citom, to neviem. Neviem ako je na tom váš vzťah s dcérou. Pokiaľ jej vzťah s priateľom vnímate ako nebezpečný,čomu dáte prednosť? - stratiť jej dôveru do budúcna, alebo ju vystaviť nebezpečnému vzťahu a riskovať jej budúcnosť?

Pohodnúť sa s 15 ročnou dievčinou, čo je, a čo nie je dôležité v živote je skôr zázrak ako reálna šanca. My rodičia sme pre nich zastaralí, nemoderní a nerozumieme láske ani životu. :lol:

Možno, že nám decká vykrikujú, že sme im zničili život :D , ale je to vždy lepšie, ako by si ho mali zničiť sami.

15 ročné vyzerajú dospelo, ale v hlave je to ešte dieťa a potrebuje určite usmerňovať. Nebojte sa, že ju stratíte ak budete robiť nepopulárne zásahy voči dcére. Ešte nie je zrelá na to, aby sa vystavovala vzťahu, ktorý vy vnímate ako nebezpečný. To, že sa na vás bude hnevať je ok. Vy ju májte rada aj keď sa na vás bude hnevať.
KamilBartko
 
Príspevky: 14


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Mgr. Kamil Bartko

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia