Hemangiom v nose

[ img ]
detský chirurg
Pracuje na Klinike detskej chirurgie LFUK a DFNsP v Bratislave od roku 1991. Venuje sa najmä vrodeným cievnym ochoreniam a úrazovým poškodeniam ciev detského veku, hrudnej chirurgii a miniinvazívnej chirurgii (laparoskopia, torakoskopia).
Vedie neštátne zdravotnícke zariadenie Euromed, s.r.o., jeho srdcovou záležitosťou je jednodňová chirurgia detského veku, ktorú v spolupráci so Slovenskou asociáciou jednodňovej chirurgie pomohol etablovať na Slovensku.
Návštevníkom „rodinkovského webu“ rád odpoviem, poradím, pomôžem...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Hemangiom v nose

Poslaťod marikruz »

Dobrý deň, našla som odporučania na vas ohladom hemangionov u deti. Preto vas prosim o radu resp. ako postupovať. Dcérka má tri mesiace, narodila sa však v 33. týždni. Boli sme u ORL lekara aj u kožnej, ktorí nám potvrdili že ide o malé hemangiómy. Jeden na kraji nosa a druhy na čele. Nema ich odnarodenia. Ten na čele cca mesiac a v nose cca mesiac a pol. Zatiaľ sú malé ale pomaličky sa zväčšujú. Nechcem zbytočne čakať nakoľko sestrin syn mal hemangiom na čele, držala sa odporúčania čakať a nakoniec bola za Mudr. Sejnovou a ta povedala že prišli neskoro. Ďakujem...
marikruz
 
Príspevky: 1

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Jozef Babala, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron