vynechanie tabletky

[ img ][ img ]

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

vynechanie tabletky

Poslaťod Lenka0106 »

Dobry den, beriem atk daylette pravidelne uz dva roky. Minuly tyzden som v pondelok alebo utorok omylom uzila dve tabletky(nedopatrenim) a v stredu ziadnu .. (islo tabletky z druheho radu z blistra) ... Potom vo stvrtok, v piatok a v sobotu som uz uzila tabletky vo zvycajnom case. V sobotu vecer som s priatelom mala pohlavny styk s tym ze sa urobil do mna. Chcela by som sa spytat ci je tu moznost otehotnenia. resp aka velka je pravdepodobnost?.. Po pripade ci uzit tabletku escapelle bolo by to po 40 hodinach od pohlavneho styku. Menstruaciu nemam uz cxa pol roka kedze mi ju antikoncepcia uplne vynulovala takze neviem ani plodne dni.Za skoru odpoved dakujem.
dnes
Lenka0106

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...