jogurty

[ img ]
Odborníčka na výživu Vám rada zodpovie hlavne na tieto okruhy otázok: výživa počas tehotnosti, výživa dojčiacich mamičiek, výživa dojčiat a batoliat, dojčenie, prípravky mliečnej výživy, zaraďovanie nemliečnych potravín, obsah živín v potravinách, potravinové alergie, diéty, neznášanlivosť mlieka, bezlepkova diéta a pod.

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.

Archív zodpovedaných otázok od MUDr. Babinskej od roku 2004 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

jogurty

Poslaťod katka1312 »

Maly ma 11mes.a nafukujuho ho jogurty,cim by som mohla nahradit jogurty??kys.smotana ?niekedy som citala ze pribinackov,dakujem
katka1312

Poslaťod gabo@redakcia »

Dobrý deň. Spomedzi mliečnych výrobkov majú výhodne zloženie kyslomliečne výrobky. Keďže má synček po spapaní jogurtu problémy, skúste jogurt nahradiť iným kyslomliečnym výrobkom, napr. acidkom alebo kyslou smotanou. Ak by chlapčeka aj po nich nafukovalo, bude lepšie zaradiť iné mliečne výrobky: puding, pribináčik (ten však obsahuje menej vápnika ako mlieko alebo kyslomliečne výrobky) alebo sa vrátiť k podávaniu mlieka. Kyslomliečne výrobky skúste opäť zaradiť za nejaký čas, napr. po 3-4 týždňoch.
gabo@redakcia
Site Admin

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na MUDr. Katarína Babinská, PhD. (Poradňa o výžive)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia