Odŕhanie

[ img ]
MUDr. Kučerová Renáta
Centrum Kramáre
jednodňová chirurgia
Limbová 22 - Bratislava
t.č.: 0918 40 49 03

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.

Lekárka v súkromnej usno-nosno-krčnej ambulancii a v Centre jednodňovej chirurgie v Bratislave pre ochorenia ušno-nosno-krčné a choroby hlavy a krku. Venuje sa najmä operačným výkonom ako vyberanie detskej nosohltanovej mandle, krčných mandlí, operácií nosa, hlasiviek a uší.
http://www.centrumkramare.sk
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odŕhanie

Poslaťod daniela »

Vážená pani doktorka, ďakujem Vám veľmi pekne za radu. Ešte by som doplnila, že synček všetky lieky užíva nepretržite. Aj mne sa to zdá veľmi veľa liekov. Pred prvou laryngitídou sme netušili, že by mohol byť alergik. Okrem suchej kože nemal žiadne prejavy. Priznám sa, nemám pocit, že by sa udiala nejaká zmena pri užívaní liekov. Dnes som s ním šla na pohotovosť, pretože to odŕhanie bolo neznesiteľné. Bola tam naša pani doktorka, dýchanie má čisté, nič nezistila, odporučila Rectodelt. Dohodli sme sa, že v pondelok si prídem pre odporučenie na ORL. Ak by som mohla, chcela by som sa Vás spýtať, či je nutné absolvovať tieto vyšetrenia na Kramároch, alebo je to možné aj niekde inde. Synček je poistený v Spoločnej zdravotnej poisťovni, nosnú mandľu mu vyberala pani doktorka v Modre pred vyše rokom. Synček je dosť problematický pacient, má neuveriteľný strach z lekárov , priznám sa, neviem, ako by zvládol nemocničné prostredie. Myslím, že skôr nezvládol. Aj z ordinácie alergologičky pravidelne uteká. Nie sme z Bratislavy, sme z Pezinka, budem veľmi rada, ak mi dáte ešte tip, kde by sme ORL vyšetrenie mohli absolvovať, príp. či aj vo Vašej ambulancii. Ďakujem. Prajem Vám úspešný rok 2009.daniela
daniela
 
Príspevky: 5476

Poslaťod MUDr. Renáta Kučerová »

V nasej ambulancii vysetrujeme aj deticky. Mame zmluvu so SZP. Mozete sa k nam objednat alebo priamo prist v ordinacnych hodinach. Ak nebude mozne urobit vsetky vysetrenia na 1x, tak to rozdelime na viac krat, aby sme to vsetci v pohode zvladli.
t.c. 02/43193925
MUDr. Renáta Kučerová
 
Príspevky: 202


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na MUDr. Renáta Kučerová (Poradňa ORL)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia