antikoncepcia

Ponúka starostlivosť o ženy a dievčatá od 15 rokov.
Viac o gynekologickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

antikoncepcia

Poslaťod lucinka85 »

Dobry deň mám 31 rokov minuli rok v septembri som užila jednorazovú antikoncepciu ellaOne. A koncom novembra mi pri magnetickej našli nastenny trombus na mozgu alebo na hlave. V januári mi prišli výsledky z hematológie že mám vrodenú poruchu zrážanlivosti krvi potom som ešte dvakrát zobrala tu tabletku ellaOne v decembri a teraz vo februári. mám priateľa už 10 rokov ale nechcem otehotnieť lebo niesu nato vhodne podmienky ja som ani nechcela tu antikoncepciu len priateľ stále boli vyšitky ohľadom toho že by chcel mat babetko ale ja sa nato necítim a normálnu antikoncepciu si nemôžem dovoliť lebo mám problemi zo srdcom a zase môj priateľ z kondómom nechce lebo mu to robí problemi pri sexe tak som musela tak to riešiť.
D-DIMER mám stále pozitívny aj keď beriem lieky na riedenie krvi beriem Vessel duel 2 krát denne a aspirin 1 tabletku poobede Vessel duel beriem už od septembra pravidelne každý deň. Ani moja obvodná ani na neurológii nevedia že som brala EllaOne bola som u môjho gynekológa on mi povedal že nemusím to nikomu rozpravat u lekára. Prosím vás poradte mi v decembri keď mi nasli ten trombus na hlave mohlo to by stej antikoncepcie z ellaOne lebo predtým som to nikdy nemala. Už mám aj obavy či dobre to robím že beriem tie lieky tu jednorazovú antikoncepciu? Chcem sa opitat ako často sa môžu brat tie lieky? Možu mi nijako poškodiť keď mám také zdravotne problemi? Prosím vás odpíšte mi ďakujem
lucinka85

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa gynekológa: MUDr. Nadežda Maličkayová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...