mail

Ponúka starostlivosť o ženy a dievčatá od 15 rokov.
Viac o gynekologickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

mail

Poslaťod lucinka85 »

dobrý večer chcem vás poprosiť o radu mám 29 rokov už od 18 rokov má bolia prsia. Chodím aj ku gynekologovy viackrát som ho pýtala aby mi zobral krv na hormonálny profil,alebo len na gynekologicke hormóny lebo moja obvodná lekárka povedala že mám žiadať od môjho gynekológa ale stále mi odpovie že to nieje potrebne že keď mám normálne menštruáciu že netreba inokedy mi povie že ma bolia prsia z hormonálny príčin ale nikdy mi nezobral krv. Pýtala som ho na USG alebo do prsníkovej poradne a stále odpoveď že to nieje potrebne ja už neviem čo mám robiť.

Teraz asi 2 týždne ma niečo picha pod pravým prsníkom ako sú rebra pichanie ma začne z ničoho nič trvá to niekoľko minút možno minútu dva potom to prejde. Minule som si hmatala tak mam pod prsníkom citlivé na dotyk až tak že keď stlačím že ma tam niečo picha. Neviem na isto či nemám tam nijakú Hrčku lebo cítim tam rebra Tak neviem čo mám robiť prosím vás poradte mi. Môže to byť niečo vážne. ďakujem prosím vás odpíšte mi.
lucinka85

Re: mail

Poslaťod MUDr. N. Malickayova »

Odporúčam UZV prsníkov a jeden z prípravkov : Pupalka , Mastodynon dražé a kvapky , Agnucaston dražé a kvapky
Čo sa týka hormónov - ak by bol aj nepravidelný cyklus, zobrať Prolaktín .
MUDr. N. Malickayova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa gynekológa: MUDr. Nadežda Maličkayová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia