Slabi prietok maternicovej tepny

Ponúka starostlivosť o ženy a dievčatá od 15 rokov.
Viac o gynekologickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Slabi prietok maternicovej tepny

Poslaťod Mamka-janka »

Dobry den prajem, som 25+5 tt zijem v Anglicku . Mam 35 rokov a je to moje 4 tehotenstvo. Vsetky 3 tehotenstva prevehli v poriadku deti boli narodene riadne donosene. V 20 tyzdni na ultrazvuku mi zistili ze babetko je mensie.... Tak som mala minuly tyzden dalsi ultrazvuk babetko podrastlo vyvijs sa neboli zistene ziadne anomalie , test na downov syndrom je negativny ale zistili ze jedna maternicova tepna nevyzivuje maternicu dostatocne . Cakam na dalsie vysetrenia ale tiu maju lekari so vsetkym cas..... Chcela by som sa opytat co to znamena ? Pre babetko pre mna ? Ake su rizika ake to moze mat nasledky? Moze to ohrozit tehotenstvo alebo sposobit babetku nejake poskodenie? Co mozem robit na podporu ? Presne Znenie diagnozi: uterine artery dopplers slightly raised .... Dakujem pekne vystrasena mamicka
Mamka-janka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa gynekológa: MUDr. Nadežda Maličkayová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...