tretie bábätko

[ img ]

Tím odborných pracovníkov Eurocord-Slovakia v zložení: gynekológ, pediater, onkológ, prírodovedec a iní.
Občianske združenie Slovenský register placentárnych krvotvorných buniek, Eurocord-Slovakia

Archív zodpovedaných otázok od roku 2006 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

tretie bábätko

Poslaťod mravcek »

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o informácie, koľko by nás stál odber PK a uskladnenie. Čakáme tretie dieťatko. Pri prvých dvoch deťoch, narodených 2003 v Bratislave ( Eurocord Slovakia) a 2005 v Bruseli (Cordblood center), sme si dali uložiť PK a platíme za obe vzorky ročné poplatky. Niekde tu v poradni som čítala, že od roku 2008 poskytujete zľavu pri ďalších odberoch. Môžete mi povedať cenu a výšku zľavy v našom prípade? Tak istopotrebujem vedieť, koľko je teraz ročný poplatok, lebo toho sa najviac bojím, že tri platby už budú pre nás veľa, keďže som čítala, že sa zvýšil poplatok na dvojnásobok. Vopred ďakujem za odpoveď. Prajem pekný deň a veľa úspechov.
mravcek

Re: tretie bábätko

Poslaťod Eurocord Slovakia »

Dobry den,

na 3.odber pupocnikovej krvi poskytujeme zlavu vo vyske 84 eur. Cena je teda 742 eur.
Skladovaci poplatok je 49 eur.

S pozdravom

Katarina Bakova
Eurocord Slovakia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na Tím odborníkov Eurocord Slovakia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia