jazva po cisarskom reze a druhe tehu

[ img ][ img ]

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

jazva po cisarskom reze a druhe tehu

Poslaťod Katka83 »

Dobry den,
som v 35. tt a vcera mi v poradni lekar povedal, ze mam velmi tenku jazvu po prvom cisarskom reze. Odhadom ma 1-2 mm. Povedal mi, ze si mam co najskor dat urobit predoperacne vysetrenia a ze snad to este potiahneme nejaky ten tyzden. Jazva ma pali aj pri beznych cinnostiach- ked si idem sadnut, lahnut, ale hovorim si, ze keby to bolo nieco uplne vazne, rovno ma dr. hospitalizuje. Zabudla som sa vsak v poradni spytat ci ja mozem nejak ovplyvnit tento stav, ci sa mam vyhybat nejakym aktivitam, neviem ci aj pri beznych cinnostiach je maternica tak namahana, aby mohla prasknut... Vopred vam velmi pekne dakujem za odpoved. Pekny den.
Katka83

Re: jazva po cisarskom reze a druhe tehu

Poslaťod MUDr. Karol Javorka »

Dobrý deň. Pri uvedenom náleze si myslím si, že by ste mali obmedziť akúkoľvek fyzickú aktivitu na minimum, resp. by som rovno doporučil hospitalizáciu s prípravou na cisársky rez v čo najskoršom možnom termíne.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia