nastup do skolky | Mgr. Ľubica Kuboňová (Pedagogická poradňa) | ARCHÍV | poradne.rodinka.sk

nastup do skolky

Obrázok
Vzdelanie: Pedagogická fakulta Univerzity Komenského v Trnave.

Riaditeľka a majiteľka vzdelávacej agentúry INTENZÍVNE DOUČOVANIE. Spolu so svojimi lektormi sa venuje príprave žiakov 5., 8. a 9. ročníkov základných škôl na prijímacie pohovory a na Testovanie 9 ( Monitory ). Agentúra poskytuje súčasne aj individuálne doučovanie žiakom ZŠ a SŠ už desiaty rok. Sídlo agentúry je v Bratislave.

Má bohaté skúsenosti a úspechy pri vzdelávaní a výchove detí a študentov.
Poradňa je neaktívna, využite ako archív odpovedí
Rada poradí a pomôže všetkým rodičom, ktorým leží na srdci vzdelanie svojich ratolestí a ich úspešný a šťastný štart do života.
www.intenzivne.sk
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

nastup do skolky

Poslaťod jana kajanova » Str 27.Nov. 2013 15:39

dobry den, chcem sa opytat, moj syn bude mat 18.4.2014 tri roky a mal by nastupit do skolky, ked sme podali prihlasku u nas v obci odpoved bola ze nam ho nezoberu pre nedostatok miesta, ja si uvedomujem ze je to dva mesiace pred koncom skolskeho roka ale nakolko sa mi skonci materska a ja budem musiet nastupit do prace tak ho nemam kde dat kedze aj manzel pracuje. Kamaratka mi povedala ze ked donesiem papier do skolky ze obaja pracujeme tak mi ho zobrat musi, nemam si to kde overit tak sa pytam vas, vezme mi ho aj ked maju plny stav? ja si nemozem dovolit ostat s nim doma do dalsieho skolskeho roku nakolko by som dostala vypoved.
jana kajanova

Re: nastup do skolky

Poslaťod Mgr. L. Kubonova » Pon 09.Dec. 2013 15:25

Dobry den ,

chcem sa Vam ospravedlnit za neskorsiu odpoved. Dovodom je pracovna zaneprazdnenost.
Kamaratka , ktora tvrdi , ze Vam skolka z uvedenych dovodov musi dieta umiestnit , netvrdi pravdu.
Skolka nemoze prekrocit stanoveny pocet deti. V prvej triede 20, v druhej triede 21, v tretej triede 22. K tymto poctom do kazdej triedy mozu pribudnut v odovodnenych pripadoch este plus 3 deti. Dovodom moze byt adaptacny pobyt dietata , maximalne vsak na 4 h denne, dalej zmena trvaleho bydliska a tiez predskolska vychova. Ak maju v skolke uz naplneny stav aj s tymito 3 detmi v kazdej triede, nemozu prekrocit zakon a dalsie dieta prijat. To , ze vy nastupujete do prace nie je dovodom, pretoze by takto prichadzalo k diskriminacii deti, ktorych mamicky su na MD, dieta by vsak rady dali do kolektivu.

Zostavam s pozdravom
Mgr. L. Kubonova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na Mgr. Ľubica Kuboňová (Pedagogická poradňa)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Používame súbory cookie.