obava z nakazy

[ img ][ img ]

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

obava z nakazy

Poslaťod lubkaTN1 »

dobry vecer par doktor , neviem sice ako zacat ale v skratke po mojich roznych neurologickych a ocnych problemoch kedy som vyse roka chodila po roznych vysetreniach mi bola nakoniec z krvi zistena chlamydia trachomatis a ureaplazma aj to u sukromnej doktorky v rakuskom laborku. netusim ako som k tomu prisla vraj je mozna nakaza aj z bazenov saun a podobne ,aj ked som mala robene aj stery u gynekologa vzdy som si davala robit vsetko a zo sterov mi chlamydia nikdy potvrdena nebola a to nie raz boli robene !jedine ta urea a na tu som vybrala atb. bol to pre mna obrovsky sok no moja obava je najma ci som mohla nejakym sposobom nakazit syna nakolko ked bol mensi sem tam sme sa spolu kupali vo vani takisto casto so mnou spaval v postely ked sa bal a kedze moja nakaza je mozno uz nejaky ten rok zanedbana ... obcas mava zacervenane oci obcas ma obdobia ked castejsie cika a mna hlavne teraz po tomto zisteni napada vsetko zle...je mozne ze by som ho mohla spolocnym kupanim nakazit ?
lubkaTN1

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...