Ako dalej

[ img ]

Stomatologické centrum DENTLY Babčan & Alexejenko
Apollo BC II, blok H
Mlynské Nivy 49
821 09 Bratislava
02/52962697
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Ako dalej

Poslaťod smoulinkacep »

Dobry den . Potrebovala by som poradit ako dalej . Bola som nespokojna s mojim stomatochirurgom ktory mi robil porcelanove zuby v zhladom na to ze som mala chrup v zlom stave koli strachu zo zubara a financnej situacii. po jeho praci mam stale problemy tak som navstivila ineho zubara , ktory mi povedal ze je to zle odvedena praca a musel by mi to strhnut a liecit - opravovat .... Tak som napisala staznost na Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou . Otial ma poslali k doktorke (posudzovacia , aby sa k tomu vyjadrila) ktora mi povedala ze je to dobre spravene co je pre mna 1:1 negativny a pozitivny nazor dvoch stomatologov. Neviem ako dalej lebo tato "posudzovacia" mudr. ma hned objednala na operaciu ze mi to spravi (vyberie von sroubu vycisti vacky...) Ked som sa spytala preco ma chce operovat ked je to dobre spravene tak mi povedala ze to je reakcia mojho tela .. Povedala som ze si rozmyslim tu operaciu, termin atd. nesuhlasila dala mi termin na prijatie do nemocnice :( Koho dalej oslovit ked mi pride odpoved z uradu zdravotnictva? Myslim ze je to naozaj zle odvedena praca :( Zacinam byt zufala mam pocit ze mudr. sa dohodli a zakrývajú sa medzi sebou . Dakujem za skoru odpoved :?: :? Pekny den
smoulinkacep

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Eva Čačová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...