Nevoľnosti v tehotenstve

Ponúka starostlivosť o ženy a dievčatá od 15 rokov.
Viac o gynekologickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Nevoľnosti v tehotenstve

Poslaťod martina83 »

Dobrý deň,
som v 6.týždni tehotenstva a trápia ma nie ranné, ale celodenné i celonočné nevoľnosti. Som 3.-krát tehotná, bývalo mi zle aj pri prvých 2 tehotenstvách. Ale nezdá sa mi že až takto. Je však pravda, že pri oboch tehotenstvách som kvôli tomu veľmi málo pribrala - pri 1. tehotenstve 3 kg, pri druhom dokonca nič. Stále mám pocit, že idem vracať, ale nevyvraciam sa. Skúšala som bežné rady- jesť v malých dávkach, umývať si po každom jedle zuby, piť zázvorový čaj, atď., ale nepomohlo :(. Minulý rok mi bol zistený Helicobacter pylori a laktózová intolerancia (0% laktázy). Neviem, či to môže mať súvis. Bezlaktózovú diétu dodržiavam, príp. ak jedlo obsahuje laktózu, užijem Lactosolv. Je mi ťažké sústrediť sa v práci a doma normálne fungovať pri 2 deťoch, keď mi je zle a stále mám pocit, že už-už idem vracať, tak sa snažím byť blízko WC. Viete mi, prosím, niečo poradiť? Vopred ďakujem za každú radu.
martina83

Re: Nevoľnosti v tehotenstve

Poslaťod MUDr. N. Malickayova »

Skúste zázvorové lízatká gravi Pop , a kombináciu Gastrocynesine a Sédatif PC / Boiron - homeopatiká /
V prvom rade by som zvažovala PN / rizikovú graviditu /
MUDr. N. Malickayova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa gynekológa: MUDr. Nadežda Maličkayová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia