babetko je nervozne

Poradňa nie je aktívna. Využite ju ako zdroj zodpovedaných otázok.
Všeobecná lekárka pre deti a dorast z Polikliniky Mlynská dolina
Viac o ambulancii všeobecného lekára pre deti a dorast
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

babetko je nervozne

Poslaťod slecinka »

Dobrý deň poprosila by som o radu...Mám 8 tyzdnoveho synčeka,bol kojeny cca mesiac a uz mesiac sme dokrmovali obyčajným nutrilonom 1len mali sa nevie sám vykakat musíme pomáhať rektalnou trubickou,ak nepomozeme mali vôbec nespí,puci sa v spánku,je nervózny stále plače...skucili sme aj bio mlieko baby love 1pouzivame ho druhý deň a uz sa nevykaka ani s pomocou...skúšame aj trocha cajiku aj všelijaké kvapky a stále nič...veľmi by ma potešilo ak by ste mi poradili...vopred vám ďakujem...
slecinka

Re: babetko je nervozne

Poslaťod MUDr. H. Zburova »

Dobrý deň, milá mamička nemám presné informácie o Vašom dieťati v tom ohľade, ako často má stolicu, či je aj dojčený ,pretože, píšete o dokrmovaní.
Sú to dôležité údaje, ale myslím si napriek tomu, že dieťa si už asi zvyklo na rektálnu rúrku a preto sú problémy. Ak sú problémy s vyprázdňovaním stolice bábätkách podávame probiotiká, dôležité je vyšetrenie dieťatka, niekedy je potrebná aj zmena mlieka hoci aj v rade Nutrilon.
MUDr. H. Zburova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na Poradňa pediatra: MUDr. Hilda Zburová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia