PCO a otehotnenie

Ponúka starostlivosť o ženy a dievčatá od 15 rokov.
Viac o gynekologickej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

PCO a otehotnenie

Poslaťod evangelina0 »

Dobry den, v decembri som po 12 rokoch vysadila HAK. Nasledne som nedostavala menstruaciu - len po vyvolavacke. Lekar mi diagnostikoval PCO, pri dnesonm vysetreni na endokrinologii pri rozbore krvi na 20. den cyku mi zistili nasledovne hodnoty: S-LH:5,11 mlU/ml; S-FSH: 4,27 mlU/,l; S-Estradiol:279 pmol/l; S-Progesteron: 0,6nmol/l. Lekar mi nasadilMetfogamma. Ja beriem este inofolic. O babatko sa snazime od decembra, ale dnes mi endokrinolog povedal, ze mam anovulacne cykly. Ma vyznam brat Inofolic? Beriem uz 4 balenie. Co by som este mohla spravit pre otehotnenie? Je nejaka moznost riesenia problemu u gynekologa? Alebo sa mam rovno objednat do centra asistovanej reprodukcie? Dakujem, uz som zaufala.
evangelina0

Re: PCO a otehotnenie

Poslaťod MUDr. N. Malickayova »

Inofolic pre vás a Folandrol pre partnera , alebo pre oboch Nosifol sú na riešenie PCO alebo anovulačných cyklov . Pomáhajú rastu folikulov / vajíčok / , do pol roka je väčšina tehotná . Ak nie , je vhodné začať vyšetrením spermiogramu partnera a potom postupovať ďalej s vami .
MUDr. N. Malickayova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa gynekológa: MUDr. Nadežda Maličkayová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia