OKO v problemoch!

Ponúka preventívne prehliadky, kompletné očné vyšetrenie- korekcia okuliarov, šošoviek, meranie očného tlaku. Viac o očnej ambulancii
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

OKO v problemoch!

Poslaťod Pedro34 »

Dobrý den prajem,prosim Vas uz dlhsie ma trapi na jednom oku,ze mam na ocnom viečku take malinke šupinky ktore su na dotyk bolestive a netvoria sa mi karpiny..Oko je podrazdene v tom mieste kde sa maju tvorit karpiny a obcas rano mi ide z oka nejaky maz(foto)...Viete mi prosim vas povedat co mam s okom pripadne pomoct? ...dakujem

Odpoved:Dobry deň, podľa popisu sa jedná o zápal mazových žliazok v oku. Je potrebné navštíviť očnú ambulanciu, aby sa predpísali antibiotiká. Do toho času si v lekárni voľne kúpite ocuflash očné kvapky 4-5xd do postihnutého oka

Pani doktorka antibiotika mi nepomohli a supinky na oku stale su..na hornom viecku..a v mieste v rohu oka ma na dotyk pobolieva..akokeby mam upchate slznne kanaliky..lave oko mam tupozrake od detstva a toto lave ma problemy..nosim aj okuliare..odporucate aj vacsie dioptrie?
Prosim vas ake vysetrenie si mam vyzadovat u svojej ocnej lekarky?vopred dakujem za odpoved
Prílohy
2015-09-04%2004_58_46.jpg
(57.13 KiB) 1930 krát
Pedro34

Re: OKO v problemoch!

Poslaťod MUDr. T. Alaksova »

Najlepšie by bolo prísť osobne...
ale určite by som urobila preplach slzných ciest, a ak by boli nepriechodné, nasadila by som ATB celkovo.
MUDr. T. Alaksova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» Poradňa očného lekára: MUDr. Tatiana Alakšová

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia