Dojcenie je pre babatko skodlive ?????

Certifikovaná poradkyňa v dojčení absolvoval a školenia Laktačnej ligy v spolupráci s OZ Mamila a UNICEF . Ponúka internetové konzultácie, informácie a poradenstvo v oblasti dojčenia a starostlivosti o rodinu.

Archív všetkých odpovedí našej poradne dojčenia od roku 2003 nájdete TU

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Dojcenie je pre babatko skodlive ?????

Poslaťod Ella B »

Dobry den, prave som si tu na stranke babetko precitala vraj najnovsiu informaciu, ze "vdaka" vsetkym eckam a skodlivinam ktore maminy pojedia uz nie je dojcenie NAJ, ba ze priam dietatku skodi a lepsie je UM. A stretla som sa vsak aj s nazorom, ze dojcenie by malo u dietatka asociovat vylucne stravu.... Ja sama mam 9 mesacneho synceka, ktoreho som do 6 mes vylucne dojcila a teraz papame tuhu stravu a aj dojcime. V dojceni vidim nielen potravovu stranku, ale aj psychologicku. Vidim a citim, ze dojcenie pre dietatko nie je len potrava, ale aj laska, bezpecie, budovanie vztahu. A pokracovat chcem kym nam to obom bude vyhovovat. Taketo nazory ma vsak niekedy trosku zneistuju. Aky je vas nazor ?
dakujem, za odpoved a prajem pekny vecer ! Ella
Ella B

Poslaťod Eva/ redakcia »

Zdravim Vas ELLA,
aj ked cakate odpoved od poradcu dojcenia, ktora urcite pride, musim medzi otazku a odpoved vstupit za redakciu. Ten editorial, ktory sa tykal skodlivosti dojcenia bol publikovany vylucne 1. APRÍLA, teda na DEŇ BLÁZNOV, a bol myslený ako žart, preto bol aj nasou redaktorkou Dagar podpísaný ako " Dagmar Prvoaprílová:) "
Mrzí nás, ak sme sa nepochopili. DOjčenie v žiadnom prípade nechceme spochybňovať.
Eva/ redakcia
Site Admin

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na Mgr. Ema Krajčovičová, psychologička (poradňa dojčenia)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia