nekonecna menstruacia

[ img ][ img ]

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

nekonecna menstruacia

Poslaťod Ufonka »

Dobry den

chcela by som sa opytat na vas nazor na moj problem. Mam momentalne menstruaciu (ak to tak mozem nazvat), no trva to uz 17 dni, nebola bolestiva, ale posledne 4 dni uz mam aj bolesti, krvacanie bolo silne (silne 14 dni), teraz zoslablo, ale nie je to spinenie, je to normalne krvacanie, co nebyva u mna bezne, preto sa mi to zda neprirodzene. Krvacam dost dlho, inak by som sa tym nejako nezaoberala, ale mam strach, ci je to v poriadku. Snazime sa s manzelom o druhe dieta a kedze mam PCOS a prepazku v maternici, brala som minuly cyklus clostilbegyt (Od 5 - 9dc 1x denne). Mam aj mensie hematologicke problemy, ale nepredpokladam, ze by to s tym malo mat suvis. Planujem samozrejme navstivit aj gynekologicku, ale aj napriek tomu, ze som ju oboznamila s problemom, objednala ma az o 3 tyzdne
Ufonka

nekonecna menstruacia

Poslaťod MUDr. Karol Javorka »

Dobrý deň. Zrejme došlo pri rozhovore s Vašou pani doktorkou k nedorozumeniu, pretože 17 dňové krvácanie je indikáciou na vyšetrenie a riešenie stavu a zvlásť ak máte aj hematologickú anamnézu. Krvácanie mohlo byť spôsobené užívanou stimuláciou cyklu, no teraz je prvoradou úlohou krvácanie zastaviť a zabrániť tak zvýšenej strate krvi. Určite navštívte Vašu pani doktorku aj bez objednania, čím skôr.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia