hlasim sa po drenáži abscesu

Certifikovaná poradkyňa v dojčení absolvoval a školenia Laktačnej ligy v spolupráci s OZ Mamila a UNICEF . Ponúka internetové konzultácie, informácie a poradenstvo v oblasti dojčenia a starostlivosti o rodinu.

Archív všetkých odpovedí našej poradne dojčenia od roku 2003 nájdete TU

Poradňa je neaktívna. Využite ju ako archív zodpovedaných otázok.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

hlasim sa po drenáži abscesu

Poslaťod denisočka »

takže ako píšem,
môj problém skončil 8.1. na gyn.odd s hospitalizáciou.na další den mi robili drenáž abscesu-teda,mala som tam niekolko ložísk pod dvorcom :(
Hned po OP bola ulava jak hrom,vravela som si že radšej 10x drenáž než jedna noc s bolesťami prsníka...... hnis vytekal jak vytekal,ale pod bradavkou som mala zjavne dalšiu dutinu,a nedalo sa mi ani dobre odsavať ani vytiahnuť bradavku,..,...asi na 3den mi doktor stlačením prsníka (neskutočným stlačením :shock: / praskol ten absces a vystrieklo z prsníka z drenáž.dierky kopec hnisu,odvtedy mám chvalabohu bradavku fit, ta boleť stála zato,aj odsávanie je už OKI,,,potom asi na 4.den ked už dren došiel :roll: tak po poslednom vypláchnutí peroxidom sa všetko akoby zastavilo :( okolo dvorca som mala nadalej bombulu a na dnes som bola o5 objednaná na OP :roll:

ráno som celá šťastná odsávala mliečko a tešila sa na ulavu ktorá mala byť po OP až som zrazu zbadala,že mi z rany vyteká hnis,tak som si sama vytisla asi štamprlík hnisu (ako salko) -zas uľava a moja OP sa zrušila :roll:

na USG predobedom však nadalej videla dokyna 1,4 x 2,3 cm absces ale i napriek tomu ma prepustili,že by to malo vytiesť doma. Vo výtere hnisu mám staf.aureus, dnes som dobrala 10.den Zinna500, a od zajtra mám ešte Sumamed na 3.dni

takže asi tak :) ale dakujem , ak niečo,podám správy dalej:))))
denisočka

Poslaťod Mgr. Ema Krajčovičová »

Vďaka za nové informácie. Želám veľa zdravia a hádam už žiadne abscesy. S pozdravom E.Krajčovičová
Mgr. Ema Krajčovičová

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na Mgr. Ema Krajčovičová, psychologička (poradňa dojčenia)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia