Skore tehotensto po MA

[ img ][ img ]

Ambulantný gynekológ v gynekologickej ambulancii Javorka, s.r.o.
V našej poradni Vám radi odpovieme na otázky súvisiace s gynekologickými ochoreniami, tehotnosťou, pôrodom aj obdobím šestonedelia.

Archív zodpovedaných otázok od roku 2005 nájdete TU
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Skore tehotensto po MA

Poslaťod kukučka »

Dobry den pan doktor. Chcem sa opytat, aka je sanca donosit zdrave dietatko v pripade, ze som otehotnela 2 mesiace po missed aborte (pravdaze, bola aj kyretaz :( ). V maji som mala poslednu menstruaciu a v juli som podstupila zakrok. Mam jedneho zdraveho chlapceka a druhe tehotenstvo zacalo spinenim, naslednou hospitalizaciou a po navrate domov mi o dalsie 2 tyzdne zistili, ze babatko uz nezije (bol to 10. tt). Menstruaciu ako taku som mala jeden krat, predtym som asi dva dni po kyrete krvacala ako pri normalnej menstruacii, vychadzali zo mna cele kusy (da sa aj toto nazvat menstruaciou???), nasledne spinenie a trvalo to takmer 2 tyzdne. Dakujem za odpoved.
kukučka

Skore tehotensto po MA

Poslaťod MUDr. Karol Javorka »

Dobrý deň. Pokiaľ sa Vám podarilo otehotnieť a tehotnosť prebieha dobre, tak je veľký predpoklad, že spomínaný výkon nebude mať na priebeh tehotnosti nijak negatívny vplyv. Určite bude všetko v poriadku.
MUDr. Karol Javorka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Späť na ⇒» MUDr. Karol Javorka, PhD.

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia