Stránka 1 z 1

vysadenie antidepresiv

PoslaťNapísal:
od NATAKA
Dobrý večer, rok som užívala antidepresíva sertralin- na uzkostnu poruchu. V auguste som pod dozorom psychiatra vysadzovala. Bez liekov som 4 mesiac... teraz uz druhý týžden u mna pretrvávajú zvláštne stavy - ako pri nasadzovaní lieku - som nervozna, napata, tlaky na hrudi - busenie.. citim sa zle.. neviem si to vysvetlit - može to byž reakcia na vysadenie lieku - može petrvváť reakcia na vysadenie az po takom dlhom čase - dokedy zvyknu byt príznaky.. čo mám robiť - vydržať??

Re: vysadenie antidepresiv

PoslaťNapísal:
od MUDr. K. Sigmundova
Dobry den, myslim si, ze tieto pocity by nemali mat suvislost s vysadenim lieku. Neviem, na aku diagnozu vam psychiater nasadil sertralin . Je mozne, ze sa vam zacali vracat stavy, ktore ste mali pred prvou navstevou psychiatra a prejavuju sa uvedenými symptómami, ktore opisujete. Urcite by som na vasom mieste isla stav skonzultovat s vasim ambulantnym psychiatrom. Vsetko dobre!