Stránka 1 z 1

amitriptyline

PoslaťNapísal:
od mia002
dobrý deň pani doktorka.od februára tohoto roku beriem 20mg amitriptyline, na zavraty.bolo mi lepšie,od augusta beriem len 10mg .znížila som dávku,lebo som dostala liek od iného výrobcu a myslela som že tým že som sa cítila zle je následok lieku od iného výrobcu, mala som také akoby zrýchlené myšlienky,taký zmätok v hlave, stále som musela na niečo myslieť.od toho augusta stále beriem tých 10 mg, už stále od toho prvého výrobcu.tento týždeň som pocítila tiež niečo podobné.zmätok v hlave neustále si uvedomovanie myšlienok,až ma to obmedzuje,akoby zastrene myslenie.neviem či by bolo lepšie úplne prestať brat tie lieky.zavraty už ani nemám,len cítim že v mojej hlave nie je všetko v poriadku.ďakujem za odpoveď.nemám možnosť navštíviť psychológa, nakoľko som v zahraničí.len konzultujem s mojim všeobecným lekárom ktorý mi predpísal liek.

Re: amitriptyline

PoslaťNapísal:
od MUDr. K. Sigmundova
Dobry den, neviem, ci ste mali pri uzivani vyssej davky amitriptylinu zmätok v hlave, ale predpokladam, ze nie a myslim si, ze ste sa aj po psychickej stranke citili lepsie. Ak ano, tak by bolo dobre zvysit jeho davku z 10mg na 20mg. Ak sa stav nezlepsi za cca 10 dni, tak napiste a pokusim sa najst nejake riesenie. Urcite sa venjte sebe, sportujte. Drzim palce a vsetko dobre!